درباره ما


شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، یکی از شرکت های پیشگام در حوزه فن آوری ارتباطات و اطلاعات است که فعالیت خود را در سال 1388 در قالب یک شرکت مسئولیت محدود، در این عرصه توسط تیمی متخصص آغاز نمود.
این شرکت در حال حاضر یکی از طراحان و مجریان ایده های نوین و بدیع در صنعت فن آوری اطلاعات کشور می باشد که عمده توجه فعالیت های آن از بدو تاسیس، معطوف به ارائه برترین و جامع ترین راه حل ها و با کیفیت ترین سطح از خدمات به کلیه مشتریان خود بوده است.
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های فن آوری اطلاعات کشور، ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف و توسعه فناوری های نوین IT گامی مثمرالثمر بردارد.
شرکت ارتباطات قاصدک، همواره بر این باور است که به پشتوانه نیروی کار متخصص و کار آموز، اتکا به اعتبار خود و استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، بتواند به‌صورت حرفه ای در نقش یک مشاور و همراه برای مشتریان خود ظاهر گردد.
عزم و اراده هیئت مدیره شرکت سامانه ارتباطات قاصدک نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال را مرتفع نماید؛ در همین راستا این شرکت بیش از 80 پرسنل متخصص در حوزه های مختلف به کار گرفته است. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما از آن جایی که موسسان شرکت، کار آفرینی را به طور مستقیم و غیر مستقیم، فراتر از انگیزه های اقتصادی در این شرکت مدنظر داشته اند؛ بر موانع و چالش های موجود در مسیر غلبه کرده اند.
در پایان باید افزود که شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، با بهره گیری از تجربه ای ده ساله و با اولویت قرار دادن تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان خود توانسته است در عرصه فناوری گامی استوار بردارد.

مدیران

محمد مهدی آهنی ها

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

علی حاج شفیعی ها

رئیس هیات مدیره

علیرضا خدابخش

عضو هیات مدیره